112.ua

Слід зазначити, що атаки такою потужністю є досить рідкісними для України і не можуть проводитися непідготовленими людьми без певних цілей.

Останню добу телеканал "112 Україна" і, відповідно, сайт 112.ua безперервно висвітлює проблематику навколо "Азовської кризи". Сьогодні був досягнутий пік переглядів каналу "112 Україна" в YouTube - понад 150 000 одночасних підключень, а також більше мільйона відвідувачів на сайті.

"Важко бути першими серед кращих. Нас намагаються закрити. На нас роблять хакерські атаки. Нас звинувачують в роботі то на владу, то на опозицію. Але при всьому цьому ми просто продовжуємо робити свою справу. І судячи з рейтингів і кількості глядачів, які дивляться нас на всіх наших ресурсах - ми робимо свою роботу якісно. Так буде завжди! Адже "112 Україна" - це не тільки лідер інформаційного мовлення, а й краща команда професіоналів", - зазначив генеральний продюсер телеканалу Артем Марчевський.

На даний момент працездатність відновлена.

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, Який мовить 18,5 годин на добу в прямому ефірі и використовує передові технології, щоб дерти надавати глядачеві об'єктивну інформацію про Важливі та цікаві події в Україні й світі. Канал Доступний у пакетах найбільших кабельних Операторів країни, транслюється через цифрову ефірну ятір DVB-T2, а також  через супутники AMOS-2,3. Мовлення каналу триває 24 години на добу. Генеральний продюсер - Артем Марчевський. Генеральний директор телеканалу - Єгор Бенкендорф.