112.ua

"Одне із завдань для наших учасників, пов'язане з компроматом, і відшукати його потрібно буде тут. Крім того, обравши це місце для зйомок, ми хотіли показати, як не треба жити", - коментує вибір знімального майданчика ініціатор проекту і лідер партії "За життя" Вадим Рабінович.

До цього куратор проекту Нестор Шуфрич додав: "Перше – це бажання жити ось так, а друге – утриматися від  спокуси такого життя. Подивимося, який вибір зроблять учасники".

За словами авторів проекту, телеглядачів чекає не шоу, а унікальний соціальний експеримент, де кожен може взяти участь у модерації порядку денного української політики.

"Ми тут, у проекті "Кандидат", зараз моделюємо Україну. Проект - вкрай корисний, і потреба в ньому вже давно назріла" зазначає ведуча проекту і телеканалу "112 Україна" Ганна Степанець.

Нагадаємо, "Кандидат"  це соціальне ТБ-реаліті, мета якого знайти людей, мотивованих зробити Україну кращою. Переможець проекту отримає місце в прохідній частині списку політичної партії "За життя" на наступних виборах до Верховної Ради, а також можливість річного навчання в Стенфордському університеті. В ефірі телеканалу "112 Україна" проект "Кандидат" стартує у серпні цього року.