Фото з відкритих джерел

У восьмому випуску шоу "Кандидат", який відбувся у неділю 21 жовтня лідер партії "За життя" Вадим Рабінович відправив додому наймолодшу учасницю проекту Анастасію Нілову.

На думку Рабіновича, Анастасія не змогла впоратися із завданням при тому, що їй раніше виносили попередження про те, що вона може покинути проект.

Зазначимо, у восьмому випуску повинні були придумати якийсь проект, який дозволить відбілити свою репутацію перед суспільством.

Перша команда вирішила зафіксувати рекорд для України: зібрати на площі дітей і одночасно зачитати уривки української Конституції. Друга команда вирішила зібрати кошти на лікування хворій дитині і в якості розваги провести людей на Party bus по місту.

На думку запрошених експертів, перша команда змогла більш зрозуміло передати свій  політичний посил людям, тому її обрали переможцем.

Попереду протягом шести випусків учасників чекають випробування, де вони зможуть як в команді, так і окремо проявити свої кращі якості, придбати навички, необхідні успішному політику. У кожному випуску за результатами іспитів буде вибувати один учасник. У фіналі зійдуться два найсильніших учасника проекту, одному з яких судилося стати  "людиною з народу", яка буде представляти інтереси громадян у Верховній Раді.