"112 Україна" 112.ua

22 жовтня у французькому Страсбурзі відбудеться міжнародна конференція на тему "Реформа судової системи в Україні: імплементація норм у відповідності з європейськими стандартами".  

В її рамках експерти обговорять нинішній стан судової реформи в Україні, а також шляхи її вдосконалення. Депутати Європарламенту поділяться досвідом створення успішної системи правосуддя, а також запропонують законодавчі ініціативи, які допоможуть у боротьбі з корупцією в Україні.

На конференції виступлять народні депутати України Ірина Венедиктова і Олексій Жмеренецький, а також депутати Європарламенту Натан Гілл (Великобританія), Віола вон Крамон-Таубадел (Німеччина), Річард Чарнецькі (Польща), Юозас Олекас (Литва), Петрас Аустревіціус (Литва), Мирослав Радацовський (Словаччина), Мікал Симечка (Словаччина), Вітольд Важчиковський (Польща) та інші.  

Шукати шляхи подолання корупції в судовій системі України разом із ними будуть вітчизняні правозахисники та активісти, а також судді Павло Вовк, Володимир Колесніченко і Павло Горбасенко. Крім того у заході візьмуть участь генпродюсери телеканалів "112 Україна" і NewsOne Артем Марчевський та Василь Голованов.

Модератором конференції виступить політичний діяч, один із засновників партії "Союз 90/Зелені", колишній депутат Європарламенту Франк Швалба-Хот.

Організатором заходу виступив Інститут демократії та розвитку PolitA. Це всеукраїнська громадська організація, створена експертами з політичних наук, стратегічного планування, аналітики та активними громадянами з метою сприяння демократичному розвитку України та побудові громадянського суспільства.

Нагадаємо, за ефіром "112 Україна" можна стежити онлайн – на YouTube-каналі і Facebook-сторінці мовника, а також на його сайті.

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення у листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, на супутниках AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор – Єгор Бенкендорф.