Фото з відкритих джерел

У сьомому випуску проекту "Кандидат", який вийшов в неділю 14 жовтня, ведучий Вадим Рабінович відправив капітана однієї з команд Олександра Швецова додому після кидання жереба.

Зазначимо, на цьому тижні учасникам належало провести дебати з конкурентами в ефірі телеканалу "112 Україна" з ведучою Ганною Степанець.

Обидві команди обрали по два учасники, які будуть представляти команду на дебатах. Від команди Олександра Швецова обрали Вікторію Соболєву, від команди Анастасії Нілової - Андрія Кучера.

Представники обох команд достатньо аргументовано представляли свої позиції. Однак голосування глядачів показало, що 61% українців - за евтаназію, 39% - проти. Таким чином, програла команда Олександра.

Команда, яка програла, за традицією прийшла до менторів, щоб дізнатися, хто покине проект. Однак цього разу перед експертами постало складне питання : відправити додому Олександра Швецова або Вікторію Кучер. Ведучий Вадим Рабінович вирішив звернутися до жеребу - кинути монетку. В результаті проект залишив Олександр Швецов.

Попереду протягом семи випусків на учасників чекають випробування, де вони зможуть як в команді, так і окремо проявити свої найкращі якості, здобути навички, необхідні успішному політику. У кожному випуску за результатами іспитів буде вибувати один учасник. У фіналі зійдуться два найсильніші учасники проекту, одному з яких судилося стати тією самою "людиною з народу", яка буде представляти інтереси громадян у Верховній Раді.