112.ua

Проект "Кандидат" – це унікальна можливість без корупції, кумівства та компромісів із совістю стати народним депутатом України. Вперше в ефірі абсолютно прозоро країна буде спостерігати появу нового парламентарія з народу.

За форматом "Кандидат" – це соціально-політичне реаліті-шоу. Його герої будуть доводити, що гідні сісти в депутатське крісло, і в рамках проекту пройдуть унікальний тренінговий марафон. А переможець не тільки отримає місце в прохідній частині списку однієї з політичних сил України на наступних виборах до Верховної Ради, а й річне навчання в Стенфордському університеті.

За правилами проекту, героєм шоу може стати кожен громадянин України, який заповнить анкету на сайті програми та успішно пройде кастинги. Тому всіх, хто відчуває в собі сили, хоче і знає, як змінити на краще життя в нашій країні, телеканал запрошує стати учасником відбору.

З пропозицією взяти участь у проекті і надати переможцю місце у прохідній частині списку на виборах, телеканал "112 Україна" звернувся до лідерів найрейтинговіших політичних партій України. На пропозицію відгукнувся лідер партії "За життя" Вадим Рабінович, який не тільки погодився взяти участь в щільному графіку зйомок проекту, але й гарантував за переможцем програми прохідне місце на виборах до Верховної Ради України.

Кастинг для участі в проекті відбудеться в декількох містах України у квітні-травні 2018 року. В ефір телеканалу "112 Україна" проект вийде в другій половині серпня 2018 року.