112.ua

Олег Степовий побував удома в народного депутата Єгора Соболєва. За словами ведучого, це було одне з найшвидших тестувань в історії програми. Водночас – одне з найбільш довгоочікуваних. Єгор був тим, хто перший підтвердив свою згоду на участь у проекті, але зйомка відбулася тільки через півтора року.

Також ведучий відзначає: "Для мене особисто тестування Єгора Соболєва було непростим, оскільки складно тестувати того, кого називають одним із головних борців з корупцією в Україні".

Ведуча Христина Чернега покаже, чи відповідають задекларовані доходи українського військового і народного депутата Ігоря Лапіна. Його винайману квартиру в Києві, власну - в Луцьку, а також приватне підприємство.

"Цікаво, що спочатку Ігор Олександрович був категорично проти участі у проекті, але коли ми все ж до нього потрапили - був дуже любязний  і показав все, що нас цікавило", - розповідає Христина.

Нагадаємо, "Кеш тест" – програма, у якій перевіряють е-декларації чиновників. Ведучі бувають у оселях народних обранців, запитують їх про вартість і походження предметів інтер'єру, меблів, техніки. Побачити програму можна також на сайті 112.ua та на YouTube.