112.ua

"Одне з завдань, яке ми дамо учасникам, буде повязане з компроматом, і знайти компромат треба буде тут. Крім того, обравши це місце для зйомок сьогодні, ми хотіли показати, як не треба і неправильно жити", – коментує знімальний день ініціатор проекту і лідер партії "За життя" Вадим Рабінович.

"Тут вирують шалені пристрасті, градус є надзвичайно потужним. Закликаю всіх дивитися реаліті, адже можна буде побачити, в яких ситуаціях і як нестандартно розкриваються наші конкурсанти, дійсно всі вони цікаві, драматургія шалена, – розповідає про емоції на знімальному майданчику ведуча телеканалу "112 Україна" Ганна Степанець. – Є й конфлікти, адже на майданчику зустрічаються люди з абсолютно різними світоглядами, кожен має чітку сформовану картину світу – у своєму світоглядному вимірі бачить, якою має бути політика, людина, Україна та її майбутнє".

Упродовж місяця кандидати житимуть в одному домі. Тих, хто залишиться і хто покине проект,  експерти обиратимуть за результатами виконаних завдань. Проект матиме 3 сезони. Переможець першого сезону отримає можливість навчатися у Стендфордському університеті та прохідне місце у списку партії "За життя" на наступних виборах до Верховної Ради.

Нагадаємо, соціальне реаліті "Кандидат" стартує на телеканалі "112 Україна" у серпні цього року.