112.ua

На новорічні свята телеканал "112 Україна" не йде на канікули і буде продовжувати інформувати країну про найважливіші соціально-політичні події цих днів. Водночас програмним наповненням ефіру забезпечить святковий настрій.

У режимі "тут і зараз" глядачі телеканалу побачать, як проходить святкування біля головної ялинки країни на Софійській площі – про це розкажуть кореспонденти, які відстежуватимуть події на місці.

Станом на 31 грудня телеканал підготував спеціальний ефір програми "Всім буде добре" з ведучим Вадимом Рабіновичем. О 20:00 лідер рейтингів оприлюднить підсумки року, однак не в звичному форматі і не з контентом, яким зазвичай наповнюють підсумкові програми, а з жартами, анекдотами та гумористичним бекграундом 2017 року.

Весело і невимушено Вадим Рабінович пригадає смішні ситуації, пов'язані з українськими та зарубіжними політиками, гостей, які співають в студії телеканалу, спортсменів серед народних обранців. Розповість, хто заслужить Шнобелівську премію за найбільш безглуздий винахід, а хто – премію Дарвіна. Вислухає різного роду прогнози від тарологів, астрологів і політологів про те, що нас чекає в наступному році, та запропонує свій. Дізнається, які новорічні подарунки народ хоче отримати від політиків і що ті готові подарувати людям. Чи збігатимуться бажання з пропозиціями? А Рабінович роздасть подарунки. Кому дістануться банка валер'янки, наприклад, і клоунський ніс?

І, мабуть, головним сюрпризом програми стане секретний співведучий в образі Сніговика. Хто це буде?

Після завершення спецпроекту "Всім буде добре" о 22:00 у святковому ефірі телеканалу - двогодинна програма "Гордон" з гостем Андрієм Данилком.

"Таким відвертим Андрій Данилко ще ніколи не був. Ми знайомі багато років і позаду в нас кілька інтерв'ю. Але таке яскраве й резонансне буде вперше. Упевнений: глядачі не відірвуться від екрану", – розповідає про новорічний випуск ведучий програми Дмитро Гордон.

Незмінною складовою ефіру стане привітання Президента України Петра Порошенка. Після чого в святковому проморолику до привітань українців приєднаються і ведучі телеканалу.

1 січня о 10:00 "112 Україна" повернеться до мовлення в рамках своєї програмної сітки. У студії LIVE в новому році глядачів зустрінуть ведучі Юрій Бібік і Віолетта Логунова.

Але як сказано в новорічному слогані телеканалу – "Далі цікавіше", тому ще протягом тижня з 1 по 5 січня глядачі "112 Україна" зможуть дивитися найцікавіші випуски програми "Гордон" і нашумілі випуски "Кеш тесту" з ведучими Олегом Степовим і Христиною Чернегою.