"Для "Радіо Свобода" принципово дотримуватися професійних стандартів, дати глядачеві доступ до об'єктивної інформації. Це - наша місія. Ми раді, що в цьому знайшли розуміння з телеканалом "112 Україна". У нас уже є успішний спільний проект - це "Донбас. Реалії". Упевнена, що "Завтра" стане наступним вдалим кроком у співпраці", - розповідає головний продюсер української служби "Радіо Свобода" Наталія Симоніна.

У програмі ведучі разом із гостями студії аналізуватимуть сказане і те, що відбувається у нашій країні та за її межами, як це впливає на майбутнє України. Звертатимуть увагу на неочевидні речі, що матимуть значення завтра, на політичні тренди, уроки історії.

"Завтра" - це не лише аналітична програма, не просто підсумки тижня. У новому проекті ми розширимо горизонти проблем. Замість звичайних спікерів у студії будуть тільки профільні фахівці - люди, які глибоко в темі. Ставка під час розмови - не на тривалість, а на суть сказаного", - розкриває подробиці проекту його ведучий Олег Білецький.

Прикметним для проекту є його насичене наповнення: гості в студії, новинні сюжети, скайп-включення. Програма традиційно прямоефірна, тобто якщо в країні і світі відбуватиметься щось важливе - глядач зможе спостерігати це в ефірі нового проекту.

Варто зазначити і масштабність програми. "Радіо Свобода" веде мовлення на 26 мовах і має в розпорядженні два десятки регіональних бюро. За словами головного продюсера української служби "Радіо Свобода" Наталії Симоніної, це дає змогу ширше поглянути на світові події.

Не пропустіть на "112 Україна" спільний проект телеканалу і "Радіо Свобода" в новому осінньому сезоні з 10 вересня щонеділі.