112.ua

У новому випуску проекту "Кандидат", ведучим якого є лідер партії "За життя" Вадим Рабінович, учасники пройдуть смугу перешкод з гастрономічними сюрпризами. Цього разу капітаном команди належить стати наймолодшій учасниці. Сьомий випуск вийде цієї неділі, 14 жовтня, на телеканалі "112 Україна".

Також кандидати будуть брати участь у дебатах з конкурентами в прямому ефірі з телеведучою Анною Степанець.

Раніше учасники зустрічалися на окрузі з виборцями та мали розподілити між ними 25 тис. грн. Незважаючи на те, що одна з команд, на думку експертів, краще впоралася із завданням, проект ніхто не залишив.

У попередньому випуску учасникам належало вирішити проблему всеукраїнського масштабу - міграцію українців за кордон. У результаті завдання проект знову залишив не капітан команди, що програла, а найслабший учасник.

Тижнем раніше командам учасників належало переконати інвесторів вкласти гроші в їхній бізнес-проект для розвитку села Любимівка в Київській області. У результаті розмови з учасниками проект знову залишив не капітан команди, що програла, а найменш активний учасник. 

Раніше в шоу учасники отримали завдання від запрошених експертів – зібрати компромат один на одного, використовуючи відкриті джерела в інтернеті, від соціальних мереж до декларацій про доходи. Тоді проект покинули одразу двоє учасників.

Зазначимо, першим завданням на проекті для учасників було придумати назви двом командам: жіночій і чоловічій. У другому випуску учасники вже мали перші труднощі не тільки суспільної, а й командної роботи, а також позбулися капітана жіночої команди.

"Кандидат" - це нове соціально-політичне реаліті-шоу, де вперше в ефірі абсолютно прозоро країна буде спостерігати за появою нового парламентарія з народу.

Ведучий проекту - лідер партії "За життя" Вадим Рабінович, який готовий забезпечити переможцю прохідне місце у своїй партії на виборах до Верховної Ради України та оплатити навчання в Стенфордському університеті.

Учасників проекту чекають випробування, де вони зможуть як у команді, так і окремо проявити свої кращі якості, набути навичок, необхідних успішному політику. У кожному випуску за результатами іспитів буде вибувати один учасник. У фіналі зійдуться два найсильніші учасники проекту, одному з яких судилося стати тією самою "людиною з народу", яка представлятиме інтереси громадян у Верховній Раді.