112.ua

У вівторок, 28 липня, на телеканалі "112 Україна" з 14:00 до 18:00 відбудеться святковий міжнародний телефорум "Люди. День Хрещення Русі", який об'єднає світове православне духовенство, представників найрізноманітніших сфер діяльності з України та країн усього світу.

Телефорум відбудеться з благословення предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого митрополита Онуфрія.

У телефорумі прозвучать привітання православним України від представників православних Церков світу. Поділяться своїми думками керівник міжнародної організації "День Хрещення Русі" рок-музикант Олег Карамазов, легендарний ведучий радіо BBC Сева Новгородцев, абсолютний чемпіон світу з боксу Олександр Усик, директор Інституту серця Міністерства охорони здоров'я України Борис Тодуров, культуролог та оглядач Юрій Молчанов, магістр Лондонської школи економіки Ірина Мартін, телеакадемік Влад Ряшин, академік Петро Толочко, заслужений лікар України Ростислав Валіхновський та інші ЛЮДИ із різних куточків України і країн світу.

Блаженніший Митрополит Онуфрій Центр інформації УПЦ

Сєва Новгородцев і Олег Карамазов 112.ua

Олександр Усик 112.ua

Міжнародний форум підкреслить незаперечне значення хрещення Русі у розвитку східноєвропейської православної цивілізації, а також розкриє місію спадкоємиці Київського хрещення - Української православної церкви та її народу.

Окрім того, в ефірі "112 Україна" буде показано багатосерійний телевізійний фільм "Сказання про Хрещення Русі", який оповідає про історію християнізації Русі від проповіді апостола Андрія (I ст.) до її хрещення рівноапостольним князем Володимиром (X століття).

"Наш телефорум - це нагадування про вічні цінності, які і через тисячу років після того, як князь Володимир хрестив Русь, є ключовими в житті кожної людини. Наші гості пояснять, чому, на їхню думку, святкування річниці Хрещення Русі актуально і в турбулентному 2020 році. А глядачі, сподіваюся, разом з нами приділять кілька годин питанням духовності та світоглядних орієнтирів. Приєднуйтесь до нашого телефоруму 28 липня на "112 Україна", - сказав генеральний директор "112 Україна" Єгор Бенкендорф.

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення в листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, на супутниках AMOS - 3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер - Артем Марчевський. Генеральний директор - Єгор Бенкендорф.