З відкритих джерел

Українська влада посилює тиск на незалежні телеканали "112 Україна" та NewsОne перед виборами президента. Про це в Європейському парламенті заявив євродепутат, член редакційної ради "112 Україна" Нейтан Джилл. 

За його словами, світові потрібні вільні ЗМІ, а такі дії кидають виклик демократії. Це утиск прав людини і порушення європейських стандартів, заявив він.

"Без свободи слова не може бути вільних і чесних виборів. Я ініціював резолюцію щодо свободи слова в Україні, яку підписали 43 євродепутати від усіх груп у цьому парламенті, але бюрократи Європейської народної партії її заблокували. Сподіваюся, це не повториться наступного разу в Страсбурзі. Необхідно надіслати меседж Україні, всьому світові: нам потрібна свобода слова", - сказав Нейтан Джилл.

Як повідомлялося раніше, телеканали "112" і NewsOne створили міжнародну редакційну раду, про що було оголошено 13 лютого в Страсбурзі в будівлі Європарламенту.

До редакційної ради "112 Україна" увійшло 6 осіб, троє з яких є представниками менеджменту телеканалу "112": генеральний продюсер Артем Марчевський, генеральний директор Єгор Бенкендорф і журналіст-міжнародник Олег Волошин. Також до складу увійдуть представники власника телеканалу Тараса Козака, а саме три євродепутати: Нейтан Джилл, Арне Геріке і Девід Коберн.

До складу редакційної ради NewsOne також увійшли три євродепутати, а також директор телеканалу Юрій Будяк, генеральний продюсер Василь Голованов і журналіст-міжнародник Олег Волошин.

Телеканал "112" – інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення у листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2 та через супутник AMOS-3. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевського. Генеральний директор – Єгор Бенкендорф.

Телеканал NewsOne – інформаційно-аналітичний телеканал. Генеральний продюсер – Василь Голованов, директор – Юрій Будяк.