112.ua

Телеканал вже не перший рік підтримує проект Let`s Do It, Ukraine! і ініціативу своїх співробітників – піклуватися про навколишнє середовище і чистоту свого міста. Цього року завдяки більш ніж мільйону українцям, зокрема,  і команді "112 Україна" 24 області нашої країни і майже 5000 локацій стали чистішими.

Зокрема, в Києві еко-фестиваль "ЧистоFEST" пройшов у парку відпочинку "Гідропарк", куди прийшли понад 3000 українців. До прибирання долучилися і ведучі "112 Україна" – Олексій Ананов і Тетяна Хмельницька, які провели розминку для всіх охочих перед стартом акції і налаштували учасників на активне прибирання, а також Володимир Полуєв і Євгенія Скорина.

"Важливо, щоб учасники цієї акції отримали не тільки знання, а й навички екологічної поведінки. Ті люди, які прибирали сміття в парку, напевно ніколи не захочуть розкидати його деінде. А особисто для мене важливим стало те, що приєднатися до такої акції дуже просто. Адже я можу зробити те ж саме і біля свого офісу, і біля будинку. Сподіваюся, що акція допоможе зробити звичку до чистоти громадського простору модною", – поділився ведучий Олексій Ананов.

Українці на еко-фестивалі "ЧистоFEST" в парку відпочинку "Гідропарк" 112.ua

Фестиваль сприяє вирішенню існуючих екологічних проблем країни через поширення культури дбайливого ставлення до навколишнього середовища. Він збирає небайдужих до екологічного майбутнього нашої планети людей, які, беручи участь у прибиранні, доводять, що не смітити просто.

"Щорічно ми разом з українцями робимо нашу країну чистою. Let`s Do It, Ukraine! – це не лише прибирання. Це соціально-екологічний рух, який охоплює всі сфери еко-відповідального життя. Наша головна мета – виховання національної культури чистоти, правильне поводження з відходами та дбайливе ставлення до навколишнього середовища", – розповіла президент Let's Do It, Ukraine! Юлія Мархель.

Організатори Let's Do It, Ukraine! закликають українців 15 вересня 2018 долучитися до останнього прибирання країни і більше не смітити.

Нагадаємо, "Let's Do It! World" – наймасштабніший міжнародний екологічний рух, який об'єднує 113 країн і понад 16 мільйонів волонтерів по всьому світу.