Стіна 112.ua

25 лютого на телеканалі "112 Україна" відбувся другий випуск ток-шоу "Стіна". Аудиторія програми склала 1,05 млн глядачів по всій країні.

Завдяки успіху телепередачі "Стіна" канал "112 Україна" в слоті трансляції ток-шоу посів шосте місце серед усіх загальнонаціональних телеканалів країни.

Рейтинг передачі "Стіна" 112.ua

В ході ефіру "Стіни" експерти порівняли рівень життя українців за радянських часів і в роки незалежності. Своєю думкою поділилися кандидат в президенти від Соцпартії Ілля Ківа, політолог Володимир Цибулько, народний депутат від "Опозиційного блоку" Євген Балицький, екс-депутат Юрій Сиротюк, експерт-міжнародник Олег Волошин, а також композитор Володимир Бистряков.

Зокрема, Бистряков сказав, що ностальгує за радянським мистецтвом. Композитор зазначив, що за часів СРСР знімалися фільми, що не набридали, навіть якщо їх переглядати десятки разів, а в роки незалежності України такого кіно не знімали.

Одним із найгостріших епізодів ток-шоу стала перепалка між Євгеном Балицьким і Володимиром Цибулько. Представник "Опозиційного блоку" і політолог сперечалися про подвійні стандарти серед сучасних українських політиків.

На завершення ток-шоу "Стіна" ведучі Павло Кужеєв та Юрій Бібік відзначили, що стіна нерозуміння між прихильниками незалежної України і їх опонентами, симпатиками СРСР, поступово руйнується.

Нагадаємо, ток-шоу "Стіна" виходить на екрани щопонеділка о 22:00.

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення в листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2 та через супутник AMOS-3. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер - Артем Марчевський. Генеральний директор - Єгор Бенкендорф.