112 Україна 112.ua

Випуск головного політичного ток-шоу країни "Пульс" на телеканалі "112 Україна" від 5 березня зібрав біля екранів 2,116 млн глядачів. Завдяки цьому "112 Україна" з великим відривом від конкурентів зайняв перше місце серед усіх інформаційних телеканалів країни. Зокрема, аудиторія 18+ у цей день в півтора рази перевищила кількість глядачів телеканалу "Прямий", який зайняв другий рядок у рейтингу.

112 Україна 112.ua

Таким чином, 5 березня телеканал "112 Україна" продемонстрував високі рейтинги і в чергове підтвердив своє лідерство серед інформаційних мовників країни.

Короткий зміст головного політичного ток-шоу "Пульс" за 5 березня:

Ключовою темою, яку обговорювали експерти передачі "Пульс", на цей раз став мовний закон, який буде розглядатися у Верховній Раді на наступному пленарному тижні. Крім того гості студії прокоментували скасування норми про незаконне збагачення і систему субсидій.

Думки експертів у студії про мовний закон кардинально розійшлися. Зокрема, народний депутат Юрій Мірошниченко зазначив, що необхідно захищати державну мову, але разом із тим і підтримувати національні громади. Також журналіст Юрій Молчанов зазначив: "Закон повинен бути, але не перед виборами. Він має бути мотиваційним, а не дискримінаційним".

Ще категоричніше на цю тему висловилася політолог Олександра Решмеділова: "Дискусія навколо закону про мову не завершена. Ті 2 тисячі правок, які внесені до закону, не вичерпують це питання".

Політичний експерт Олександр Солонтай зазначив, що на розвиток і популяризацію української мови виділяється недостатньо коштів з держбюджету. "Випускаються люди з українських шкіл і не знають української мови. І це не тільки на Закарпатті. У п'ятірку регіонів найбільш необізнаних в українській мові, входить Тернопільська область, де більше 90% жителів – етнічні українці".

Народний депутат Юрій Мірошниченко зазначив, що цей законопроект не стільки вирішує питання захисту і розвитку мови, скільки обмежує права українців на спілкування рідною мовою. "Коли, наприклад, у аудиторії "112 Україна" або іншого телеканалу є попит на російську мову, то цей закон буде обмежувати права цієї аудиторії", - сказав Мірошниченко.

Депутат Київської обласної ради Олександр Горган в ході ток-шоу заявив, що розгляд мовного законопроекту напередодні президентських виборів в Україні – не більше, ніж збіг обставин.

У другій частині ток-шоу "Пульс" експерти в студії висловилися про боротьбу з корупцією в Україні. Колишній член НАЗК Руслан Радецький зазначив, що наслідки від декриміналізації статті про незаконне збагачення для антикорупційної системи України будуть жахливими.

Також гості прокоментували систему субсидій. На думку Олександра Горгана, ця система розбещує і не вирішує проблему соціального статусу різних людей. Найкращою альтернативою цій системі, на думку Горгана, є монетизація субсидій. Вона навчить людей не тільки енергобережлівості, але й змусить їх більш раціонально витрачати гроші.

Систему субсидій розкритикував і політичний експерт Олександр Солонтай. Він зазначив, що така система більше працює на олігархів, ніж допомагає заощаджувати гроші звичайним людям.

Головне політичне ток-шоу країни виходить в ефір на телеканалі "112 Україна" щовівторка. Під час ефіру ведучі ставлять чиновникам і експертам гострі питання і обговорюють найважливіше з життя країни. Особлива роль у спілкуванні з чиновниками, політиками та експертами відводиться глядачам, які можуть поставити свої запитання та отримати відповіді на них у режимі реального часу.

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення в листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2 та через супутник AMOS-3. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер - Артем Марчевський. Генеральний директор - Єгор Бенкендорф.