112.ua

9 квітня головне політичне ток-шоу країни "Пульс" зібрало на телеканалі "112 Україна" аудиторію в 2,715 млн глядачів по всій країні. Таким чином, передача зібрала біля екранів аудиторію більше, ніж "Свобода слова" на ICTV.

"Пульс" 112.ua

Незважаючи на те, що у інформаційного телеканалу "112 Україна" менше охоплення аудиторії, ніж у загальнонаціонального каналу "Інтер", ток-шоу "Пульс" по основним показникам фактично зрівнялось з показниками програми "Подробиці" на "Інтері".

"Пульс" 112.ua

У слоті трансляції ток-шоу з 19:20 – 23:05 "112 Україна" за обсягом аудиторії 18-54 (50+) більш ніж удвічі обійшов телеканал "Прямий", що розташувався на другій сходинці рейтингу. Також із великим відривом "112 Україна" випередив за аудиторією 18+ (50+) телеканали NewsOne, "24 канал" і "5 канал".

"Пульс" 112.ua

"Пульс" 112.ua

У цілому за 9 квітня "112 Україна" посів шосту сходинку серед усіх телеканалів країни.

"Пульс" 112.ua

Короткий зміст головного політичного ток-шоу країни "Пульс" за 9 квітня:

Гості студії обговорили майбутній другий тур президентських виборів в Україні і дебати кандидатів на пост голови держави. Також народний депутат, голова партії "Опозиційна платформа - За життя" Вадим Рабінович висловився про мовне питання, про користь бізнесменів, які йдуть у владу, і про невигідне співробітництво нашої країни з МВФ.

На початку ефіру Вадим Рабінович зазначив, що в розвитку України не зацікавлений ні схід, ні захід. Також політик запропонував переформатувати систему влади в Україні. "Політична сила, що перемогла на виборах, формує політичний курс. А та політична сила, що програла, – формує силові та контролюючі структури. Припустимо, наприклад, що виграв Зеленський, тоді я стаю генеральним прокурором. І ми поборемо корупцію", - сказав Рабінович.

Нардеп Олексій Гончаренко заявив, що перший тур президентських виборів у нашій країні був чесним і чистим. "Вперше за всю історію України чинний президент зібрав менше голосів, ніж показали екзитполи, тобто немає ніякого адмінресурсу. У в'язницях проголосували за Тимошенко і Зеленського. А там завжди був адмінресурс", - сказав Гончаренко. Також політик зазначив, що екзит-пол, який проводився за ініціативи "112 Україна", повністю підтвердився офіційними результатами.

Найгострішим епізодом ефіру стала суперечка між нардепом Олексієм Гончаренко та екс-міністром транспорту Євгеном Червоненко. Політики обмінялися образами, після чого Червоненко підійшов до Гончаренко, однак на їх шляху став ведучий Володимир Полуєв.

Також у завершенні програми образи на адресу один одного прокричали глава Соцпартії Ілля Ківа та депутат Київської облради Олександр Горган.

Розрядити пристрасті, що розпалилися в ефірі, вдалося журналісту Юрію Молчанову, який сказав: "Давайте пам'ятати: ми всі живемо в одній країні, у нас у всіх один дім – Україна. І 22 квітня ми прокинемося і зовні нічого не зміниться. Буде інший керівник. Зживемся. Але руки подавати один одному ми все одно будемо. Давайте пам'ятати про це і залишатися людьми".

Головне політичне ток-шоу країни виходить в ефір на телеканалі "112 Україна" щовівторка. Під час ефіру ведучі ставлять чиновникам і експертам гострі питання і обговорюють найважливіше з життя країни. Особлива роль у спілкуванні з чиновниками, політиками та експертами надається глядачам, які можуть поставити свої запитання та отримати відповіді на них у режимі реального часу.

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення у листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2 і на супутниках AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер - Артем Марчевський. Генеральний директор Єгор Бенкендорф.