Пульс 112.ua

19 березня випуск головного політичного ток-шоу країни "Пульс" на телеканалі "112 Україна" зібрав біля екранів 2,458 млн глядачів. Таким чином, "Пульс" став лідером серед політичних ток-шоу країни за аудиторією 18+(50+).

"Пульс" 112.ua

У слоті трансляції ток-шоу "Пульс" телеканал "112 Україна" в черговий раз зайняв перше місце в рейтингу інформаційних мовників країни. Аудиторія 18+(50+) "112 Україна" більш ніж удвічі перевищила кількість глядачів телеканалу "Прямий", що розташувався на другій сходинці.

"Пульс" 112.ua

Успіх головного політичного ток-шоу країни "Пульс" посприяв тому, що "112 Україна" посів сьоме місце в рейтингу всіх телеканалів країни у своєму слоті трансляції по аудиторії 18+(50+).

"Пульс" 112.ua

Короткий зміст головного політичного ток-шоу "Пульс" за 19 березня:

Ефір почався з того, що експерти обговорили, що сьогодні роз'єднує жителів України. Також гості студії висловилися про мовний законопроект, який наразі знаходиться на розгляді у Верховній Раді.

У першій половині ток-шоу народний депутат, кандидат у президенти України Юрій Бойко відповідав на запитання гостей студії. Зокрема, політик критично висловився про мовний законопроект. "Всі чітко розуміють, що цей законопроект роз'єднує країну. Близько 700 з 2 тис. поправок до цього законопроекту були внесені Нестором Шуфричем і Василем Німченко, разом із якими ми намагаємося зробити так, щоб цей законопроект не знищував російську мову та мови національних меншин", - зазначив Бойко.

Політолог Олександра Решмеділова підкреслила, що лише кілька кандидатів у президенти України, у яких є реальні шанси на перемогу, приділяють велику увагу мовному  питанню. "Тобто мовне питання зараз не актуальне для суспільства. На нього немає публічного запиту", - сказала Решмеділова.

У свою чергу нардеп Нестор Шуфрич сказав, що українців сьогодні об'єднують питання гідного життя і миру в нашій країні, турбота про майбутнє дітей, а також повага до своїх батьків.

Потім гості студії обговорили можливість проведення в Україні чесних президентських виборів. Нардеп Іван Крулько зазначив, що в ході виборів буде створено 80 спеціальних виборчих дільниць, які не передбачені законом. "На них буде важко проконтролювати чесне волевиявлення виборців", - заявив Крулько.

Проте нардеп Олексій Гончаренко назвав подібні заяви інсинуаціями. А друк додаткових бюлетенів та створення нових виборчих дільниць пояснив технічною необхідністю.

Політичний консультант Руслан Бортник звернув увагу гостей студії на те, що на цей раз у виборчому бюлетені на виборах президента України кандидати не будуть пронумеровані. Експерт підкреслив, що у зв'язку з цим виборцю буде важче зорієнтуватися серед кандидатів.

Також гості студії назвали й інші проблеми, які можуть виникнути під час проведення президентських виборів в Україні:

Головне політичне ток-шоу країни виходить в ефір на телеканалі "112 Україна" щовівторка. Під час ефіру ведучі ставлять чиновникам і експертам гострі питання і обговорюють найважливіше з життя країни. Особлива роль у спілкуванні з чиновниками, політиками та експертами надається глядачам, які можуть поставити свої запитання та отримати відповіді на них у режимі реального часу.

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення у листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2 та через супутник AMOS-3. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер - Артем Марчевський. Генеральний директор - Єгор Бенкендорф.