112.ua

25 лютого головне політичне ток-шоу країни "Пульс" зібрало експертів, які обговорювали найбільш резонансні події. Гості студії обговорили ситуацію в Нових Санжарах, куди евакуювали українців з Китаю, ситуацію з боротьбою з коронавірусом, а також падіння рейтингів довіри до нинішньої влади в Україні.

Передачу подивилося 1,57 млн глядачів по всій країні, з яких 709,8 тис. осіб представляли аудиторію 18+(50+).

Перша частина ток-шоу "Пульс" (17:01-19:00) складалася з двох великих інтерв'ю з екс-нардепом Надією Савченко і кандидатом політичних наук Дмитром Співаком. У слоті її трансляції телеканал "112 Україна" зайняв перше місце серед інформаційних мовників з рейтингом 0,52% і часткою 1,96% за аудиторією 18+(50+).

Рейтинг ток-шоу "Пульс" 112.ua

Друга частина ток-шоу "Пульс" (19:21-22:59) почалася з інтерв'ю співголови фракції "Опозиційна платформа - За життя" Вадима Рабиновича. Потім до обговорення головних подій приєдналися нардепи Олександр Качура, Роксолана Підласа, Олександр Качний, Олексій Кучеренко, Віктор Скаршевський, політтехнолог Дмитро Фіщенко, екс-нардепи Олег Мусій та Андрій Іллєнко, громадський діяч Ірина Паламар і політолог Олександр Лазарєв. 

У слоті трансляції другої частини "Пульсу" телеканал "112 Україна" продемонстрував ще більш високі показники. Його рейтинг становив 0,81%, а частка – 2,12% за аудиторією 18+(50+). Завдяки таким показникам друга частина цього ток-шоу посіла першу сходинку серед усіх передач інформаційних каналів за 25 лютого.

Рейтинг ток-шоу "Пульс" 112.ua

Також у слоті трансляції ток-шоу "Пульс" телеканал "112 Україна" увійшов до топ-10 усіх телеканалів країни за 25 лютого.

Рейтинг ток-шоу "Пульс" 112.ua

Досьє:

Головне політичне ток-шоу країни виходить в ефір на телеканалі "112 Україна" кожен вівторок. Під час ефіру ведучі ставлять чиновникам і експертам гострі питання і обговорюють найважливіше з життя країни. Особлива роль у спілкуванні з чиновниками, політиками та експертами надається глядачам, які можуть поставити свої запитання та отримати відповіді на них у режимі реального часу.

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення у листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, на супутниках AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор – Єгор Бенкендорф.