Пульс 112.ua

Випуск головного політичного ток-шоу країни "Пульс" від 26 березня переглянуло на телеканалі "112 Україна" 2,216 млн глядачів по всій аудиторії.

"Пульс" 112.ua

У слоті трансляції ток-шоу "Пульс" телеканал "112 Україна" посів перше місце серед інформаційних мовників країни. Зокрема, "112 Україна" з великим відривом випередив телеканали "Прямий", NewsOne, "24 канал" і "5 канал" за аудиторією 18+(50+).

"Пульс" 112.ua

Також у слоті трансляції ток-шоу "Пульс" 26 березня телеканал "112 Україна" посів сьому сходинку за аудиторією 18+(50+) серед усіх мовників країни.

"Пульс" 112.ua

Нагадаємо, 31 березня о 17:00 на телеканалі "112 Україна" відбудеться масштабний марафон виборів президента України.

Короткий зміст головного політичного ток-шоу "Пульс" за 26 березня:

Експерти в студії обговорили прийдешні вибори президента України, а також прокоментували постачання газу з Росії в нашу країну.

Народний депутат Нестор Шуфрич закликав політичні сили не допустити Майдан після президентських виборів в Україні. "Щоби країну не добили, результати виборів повинні бути такими, щоби люди в них повірили", - підкреслив політик.

Політолог Вадим Карасьов зазначив, що в останній раз на президентських виборах в Україні кандидат від влади перемагав 20 років тому. Після цього лідерами виборів ставали виключно представники опозиції. Це, на думку політолога, стало ознакою розвитку демократії в країні. "Зараз ми на порозі, коли на виборах може перемогти влада", - зазначив Карасьов.

Народний депутат Олександр Лівік заявив, що чим більшою буде явка виборців на вибори, тим менше буде можливостей для фальсифікацій.

Майбутні президентські вибори, на думку депутата Київської облдержадміністрації Олександра Горгана, будуть безпрецедентними за кількістю спостерігачів. "Півмільйона членів виборчих комісій, 130 тис. поліцейських на ділянках, керівники штабів, спостерігачі, активісти, журналісти… На виборчих дільницях буде працювати близько 2 млн виборців. Це близько 10% голосуючих", - сказав Горган.   

Кандидат політичних наук Ростислав Балабан зазначив, що реклама кандидатів у президенти України максимально узагальнена і неконкретна. "Є якась фраза на білборді, а ти вже можеш вкладати в неї будь-яке значення. Зараз у нас є кандидат, який не визначається ідеологічно з будь-яких питань. Тому за допомогою своїх гасел він захоплює виборців, які виступають як за українську мову, так і проти неї. Як схід, так і проти сходу", - зазначив Балабан.  

Також експерти в студії обговорили співпрацю України і Росії щодо поставок газу. На думку нардепа Нестора Шуфрича, якщо б Україна купувала газ у Росії напряму, без посередництва ЄС, то ціна була б значно нижчою.

Політолог-міжнародник Олег Волошин сказав, що будь-які переговори між Росією і Україною про постачання газу були прихильно сприйняті в Європі. "Війна – війною, а обід, як то кажуть, за розкладом. Настане зима, закінчиться термін дії газового контракту і що – поляки і угорці будуть замерзати через те, що ми не можемо між собою домовитися?" - сказав Волошин.

Найбільш гаряча перепалка під час ефіру виникла між народним депутатом Ігорем Мосійчуком і заступником голови НАПК Русланом Радецьким. Політики звинувачували один одного в бездіяльності.

Головне політичне ток-шоу країни виходить в ефір на телеканалі "112 Україна" щовівторка. Під час ефіру ведучі ставлять чиновникам і експертам гострі питання і обговорюють найважливіше з життя країни. Особлива роль у спілкуванні з чиновниками, політиками та експертами відводиться глядачам, які можуть поставити свої запитання та отримати відповіді на них у режимі реального часу.

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення у листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2 та через супутник AMOS-3. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер - Артем Марчевський. Генеральний директор Єгор Бенкендорф.