"Пульс" 112.ua

21 травня випуск головного політичного ток-шоу країни "Пульс" на телеканалі "112 Україна" зібрав біля екранів 3,325 млн глядачів по всій країні. З них 1,6 млн осіб представляли аудиторію 18+(50+).

У ході цієї передачі Андрій Богдан дав своє перше велике інтерв'ю в якості глави Адміністрації президента України Володимира Зеленського. Він розповів про найближчі плани нового глави держави і, зокрема, про те, як новообраний український лідер буде врегулювати збройний конфлікт на Донбасі.

"Пульс" від 21 травня зібрав біля екранів набагато більше глядачів, ніж аналогічні політичні ток-шоу "Епіцентр української політики" на NewsOne і "Свобода слова" на ICTV, які вийшли в ефір днем раніше.

Рейтинг ток-шоу "Пульс" 112.ua

У слоті трансляції передачі "Пульс" телеканал "112 Україна" з великим відривом лідирував серед усіх інших інформаційних мовників країни. Наприклад, у слоті трансляції першої частини передачі частка телеканалу за аудиторією 18+(50+) була вдвічі більшою, ніж у мовника "Прямий", що розташувався на другій сходинці. А в слоті трансляції другої частини ток-шоу "Пульс" частка "112 Україна" була втричі більшою, ніж у найближчого конкурента.

Рейтинг ток-шоу "Пульс" 112.ua

Таким чином, у слоті трансляції передачі "Пульс" частка телеканалу "112 Україна" була більшою, ніж у всіх перерахованих нижче інформаційних телеканалів країни разом узятих.

Рейтинг ток-шоу "Пульс" 112.ua

Головне політичне ток-шоу країни "Пульс" виходить в ефір на телеканалі "112 Україна" щовівторка. Під час ефіру ведучі ставлять чиновникам і експертам гострі питання і обговорюють найважливіше з життя країни. Особлива роль у спілкуванні з чиновниками, політиками та експертами надається глядачам, які можуть поставити свої запитання та отримати відповіді на них у режимі реального часу.

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення у листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2 і на супутниках AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер - Артем Марчевський. Генеральний директор Єгор Бенкендорф.