Ефір ток-шоу "Пульс" 25 вересня 2018   112.ua

21 січня головне політичне ток-шоу країни "Пульс" зібрало експертів, які обговорювали "плівки Гончарука" і його заяву про відставку, зарплати чиновників і депутатів, підсумки роботи Верховної Ради, а також децентралізацію і закон про медіа. 

Передача зібрала біля екранів 1,34 млн глядачів по всій країні, з яких 705 тис. осіб представляли аудиторію 18+ (50+).

У слоті трансляції першої частини "Пульсу" (17:30-19:00), коли гостем студії був кандидат політичних наук, громадський діяч Дмитро Співак, рейтинг "112 Україна" склав 0,78%, а частка – 2,56% за аудиторією 18+ (50+).

Рейтинг ток-шоу "Пульс" 112.ua

Завдяки таким результатам "112 Україна" увійшов до топ-10 загальнонаціональних телеканалів.

Рейтинг "112 Україна" 112.ua

Друга частина ток-шоу почалася з інтерв'ю співголови партії "Опозиційна платформа - За життя" Юрія Бойка. Він прокоментував тарифи на газ в Україні, підвищення зарплат чиновникам, а також дії нинішнього Кабміну.

Потім до обговорення актуальних подій у країні приєдналися народні депутати Сергій Власенко, Олександр Качура, Віктор Чорний, політичні експерти Михайло Чаплига і Володимир Кацман, політолог Олександр Лазарєв, екс-нардепи Євген Балицький і Надія Савченко, політтехнолог Дмитро Фіщенко, а також журналісти Юрій Молчанов і Світлана Крюкова.

Головне політичне ток-шоу країни виходить в ефір на телеканалі "112 Україна" щовівторка. Під час ефіру ведучі ставлять чиновникам та експертам гострі питання й обговорюють найважливіше з життя країни. Особлива роль у спілкуванні з чиновниками, політиками та експертами надається глядачам, які можуть поставити свої запитання та отримати відповіді на них у режимі реального часу.

Нагадаємо, за ефіром "112 Україна" можна стежити онлайн – на YouTube-каналі і Facebook-сторінці мовника, а також на його сайті.

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення у листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, на супутниках AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор – Єгор Бенкендорф.