112.ua

11 лютого головне політичне ток-шоу країни "Пульс" зібрало експертів, які обговорювали останні політичні та економічні події. Зокрема, гості студії обговорили кадрові ротації у владі, переформатування Кабміну і земельну реформу. 

Передачу подивилися 1,52 млн глядачів по всій країні, з яких 723,6 тис. осіб представляли аудиторію 18+ (50+). Загальна кількість глядачів ток-шоу значно перевищила показники, наприклад, аналогічної політичної передачі на ICTV "Свобода слова". Остання вийшла днем раніше і зібрала біля екранів 1,3 млн глядачів.

Друга частина ток-шоу "Пульс" (19:20-22:48) зібрала за обговоренням актуальних подій у країні нардепів Олександра Качного, Віктора Чорного, політконсультанта Руслана Бортніка, громадського діяча Ірину Паламар, екс-нардепа Михайла Добкіна, екс-віце-прем'єра Павла Розенка, члена Нацкорпуса Сергія Коротких, політичних експертів Андрія Вигиринського і Петра Кузика, економічного експерта Олександра Охріменка і телеведучого Андрія Пальчевського.

У слоті трансляції другої частини "Пульсу" телеканал "112 Україна" посів перше місце серед інформаційних мовників з рейтингом 0,92% і часткою 2,3% за аудиторією 18+ (50+).

Рейтинг "Пульс" 112.ua

Такі високі показники вивели другу частину ток-шоу "Пульс" на першу сходинку в рейтингу передач усіх інформаційних телеканалів за 11 лютого. А серед загальнонаціональних мовників "112 Україна" у цьому слоті піднявся на восьму сходинку.

Рейтинг "Пульс" 112.ua

У цілому ж 11 лютого "112 Україна" лідирував серед усіх інформаційних мовників країни з рейтингом 0,33% і часткою – 1,9% за аудиторією 18+ (50+).

Рейтинг "112 Україна" 112.ua

Такі показники дали телеканалу можливість увійти до топ-10 телеканалів всієї країни.

Рейтинг "112 Україна" 112.ua

Досьє:

Головне політичне ток-шоу країни виходить в ефір на телеканалі "112 Україна" кожен вівторок. Під час ефіру ведучі задають чиновникам і експертам гострі питання і обговорюють найважливіше з життя країни. Особлива роль у спілкуванні з чиновниками, політиками та експертами надається глядачам, які можуть поставити свої запитання та отримати відповіді на них у режимі реального часу.

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення у листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, на супутниках AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор – Єгор Бенкендорф.