"Голос народу" 112.ua

31 січня випуск соціально-політичного ток-шоу "Голос народу" на "112 Україна" зібрав біля екранів 1,97 млн глядачів по всій країні. З них 796,4 тис. осіб представляли аудиторію 18+(50+).

Експерти у студії обговорювали охорону здоров'я в Україні, боротьбу з грипом і коронавірусом, що розповсюджується з Китаю, реформи у правоохоронній системі, скандали в Кабміні, трудовий кодекс і програми уряду для малого і середнього бізнесу.

Своєю думкою про актуальні події поділилися кандидат політичних наук Дмитро Співак, нардепи Євген Брагар, Олександр Качура, Олександр Качний Віктор Чорний, Марина Бардіна, кандидат політичних наук Олексій Якубін, політолог Сергій Годний, громадський діяч Ірина Паламар, політичний експерт Петро Кузик, професор соціології Павло Кутуєв, економічний експерт Олексій Дорошенко і експерт-політолог Валерій Димов.

У слоті трансляції першої частини передачі, коли гостем студії був директор Центру серця Борис Тодуров, рейтинг "112 Україна" склав 0,6%, а частка – 2,27% за аудиторією 18+(50+). Завдяки таким показникам мовник із значним відривом лідирував у рейтингу інформаційних телеканалів країни.

Рейтинг "Голос народу" 112.ua

У слоті трансляції другої частини ток-шоу, коли давав інтерв'ю екс-голова Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі, телеканал продемонстрував ще вищі показники. Його рейтинг піднявся до 0,77%, а частка – до 2,47% за аудиторією 18+(50+).

Рейтинг "Голос народу" 112.ua

Такі показники забезпечили "112 Україна" не тільки лідерство в рейтингу інформаційних телеканалів, але і восьме місце серед усіх телеканалів країни.

Рейтинг "112 Україна" 112.ua

Рейтинг "112 Україна" 112.ua

Нагадаємо, в третій частині передачі "Голос народу" нардеп від "Слуги народу" Євген Брагар порадив пенсіонерці з Кіровоградської області продати собаку, щоб розрахуватися за комунальні послуги. "Прожити в цих умовах важко, але ми ще не знаємо, чи є у неї якесь інше майно. […] Якщо собака у дворі елітної породи, то вона може її продати в будь-який момент і спокійно оплатити", – сказав депутат.

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення у листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, на супутники AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор – Єгор Бенкендорф.