Глядачі зможуть поставити в ній запитання, які їх непокоять, у Viber, Facebook, надіслати на електронну пошту чи зателефонувати до прямого ефіру.

112.ua

"Ми чекаємо у новому сезоні лідерів думок, державних діячів і високопосадовців, готових почути голос народу. Гострі теми, нестандартні ситуації, розмаїття суджень, реальні історії українців і реакція на них політиків. Ми розмиваємо кордони між владою і громадою!" - зазначила Тетяна Хмельницька.

У найближчому випуску ток-шоу участь візьмуть несподівані гості: "Ми розкажемо, як не зачаровуватись – щоб не розчаровуватись… Дивуватимемо неочікуваними учасниками, непопулярними думками, непрогнозованими висновками. Забудьте про очевидність. Ризикуйте знати більше!" –  заінтригував Петро Мага.

Ведучі Тетяна Хмельницька, Тетяна Іванська та Петро Мага допомагатимуть громадянам достукатися до політиків і отримати відповіді на важливі питання.

"Нові обіцянки, нові народні депутати й нові виклики. Цей сезон ставить перед нами нові завдання, але головне залишається незмінним –  ми докладемо максимум зусиль, щоб уся країна чула голос народу" – прокоментувала Тетяна Іванська.

Новий сезон ток-шоу "Голос народу" вже сьогодні о 17.00 на "112 Україна". Не пропустіть!

Телеканал "112 Україна" – інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення у листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2 і на супутниках AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор – Єгор Бенкендорф.