Тетяна Хмельницька 112.ua

У рамках "Українських індустріальних днів" відбулася III конференція "Нова індустріалізація". Генеральним медіапартнером заходу виступив інформаційний телеканал "112 Україна". Ведуча мовника Тетяна Хмельницька ("Голос народу") модерувала на конференції пленарне засідання "Україна реіндустріальна".

У ході дискусії експерти розповіли, як досягти заявленого урядом України зростання економіки на 40% за наступні п'ять років. Зокрема, фахівці представили стратегії, завдяки яким темпи росту переробної промисловості зростуть мінімум на 10% в рік.

Нагадаємо, у рамках "Українських індустріальних днів" пройшов ІІ Форум індустріальних парків, модератором якого виступила ведуча "112 Україна" Валерія Сергєєва.

Вперше в Україні відбулася виставка презентацій Індустріальних парків, де взяли участь парки Вінниці, Хмельницького, Білої Церкви, Львова, Тернополя, Дніпра, Миколаєва, Мелітополя, Сум та інших міст.

Захід проводився Торгово-промисловою палатою спільно з Міністерством економіки, іншими органами виконавчої влади та міжнародними організаціями (UNIDO, GIZ).

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення у листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, на супутниках AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор – Єгор Бенкендорф.