112.ua

Ми вважаємо, що під прикриттям боротьби з ворожою пропагандою і красивими гаслами щодо захисту інформаційного простору Верховна Рада України вчергове намагається створити умови для запровадження політичної цензури і тиску на ЗМІ під час виборчого процесу.

Відсутність чітких критеріїв визначення ЗМІ, які можуть підлягати санкціям, нададуть народним депутатам України практично необмежене право втручатися у діяльність ЗМІ, ґрунтуючись лише на власній політичній волі.

Принагідно повідомляємо, що розміщена на сайті офіційного Інтернет-представництва Президента України петиція "Щодо недопущення придушення свободи слова в Україні та застосування санкцій до мовників телеканалів "112 Україна" та NewsOne" станом на 14 листопада набрала 23,731 підпис і близька до необхідної кількості у 25,000 підписів.

З огляду на зазначене, ми вимагаємо:

- відкликати Проект Закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо захисту інформаційного простору" №9275;

- після набрання необхідних 25,000 підписів - терміново розглянути петицію "Щодо недопущення придушення свободи слова в Україні та застосування санкцій до мовників телеканалів "112 Україна" та NewsOne"

- не допустити застосування санкцій до телерадіомовників за пропозицією, викладеною у Постанові Верховної Ради України "Про схвалення пропозицій щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)" від 04.10.2018 р.

Телеканал "112 Україна" – інформаційно-аналітичний телеканал, який мовить 18,5 годин на добу в прямому ефірі й використовує передові технології, щоб першим надавати глядачеві об'єктивну інформацію про важливі та цікаві події в Україні й світі. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2, а також через супутники AMOS-2,3. Мовлення каналу триває  24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор телеканалу – Єгор Бенкендорф.