112.ua

Головна ефірна пара країни розповіла підростаючому поколінню журналістів, як поводити себе у прямому ефірі та працювати у парі, як встигати за інформаційним потоком та правильно оперувати величезним потоком інформації, вміти виділити найголовніше. І найскладніше - як спілкуватись з політиками та експертами отримавши всі відповіді на питання.

"Мене часто запитують, як працювати у прямому ефірі? Я відповідаю завжди дуже просто: уявіть, що ви перебуваєте на кухні. Головна задача включення - створення теплої невимушеної "кухонної атмосфери" з яскравими обговореннями та емоціями. Прямий ефір - це життя. В теперішньому світі, кожен з нас живе у прямому ефірі, через призму соціальних мереж: викладаємо фото, стріми, відео" - розповідає ведучий головного політичного ток-шоу країни "Пульс" Володимир Полуєв.

Підтримувала свого співведучого у розмові і Анна Степанець: "Журналіст прямоефірник - це завжди актор. Як тільки вмикається камера, ви маєте зіграти по всіх правилах драматургії, вибудовувати цей спектакль. Один мій хороший знайомий журналіст завжди говорив, що справжній фахівець у прямих ефірах - "злодій довіри інтерв'юера". Ваша задача, як професіонала, використати всі свої акторські здібності й зі співрозмовником встановити резонанс. Але завжди варто апелювати фактами і не спотворювати реальну картинку".

Серед аудиторії "Новомедіа форуму" були присутні відомі журналісти мас-медіа, студенти та навіть школярі, які надихнувшись цікавими розмовами топових ведучих вітчизняного телебачення, збираються пов'язати своє майбутнє життя з журналістикою. 

Нагадаємо, напередодні ведучі "112 Україна" записали офіційне відеозвернення до міжнародної спільноти з проханням звернути увагу на свободу слова в Україні й не допустити закриття телеканалів чи будь-яких інших утисків прав журналістів у країні.

Телеканал "112 Україна" – інформаційно-аналітичний телеканал, який мовить 18,5 годин на добу у прямому ефірі і використовує передові технології, аби першим надавати глядачеві об'єктивну інформацію про важливі та цікаві події, що відбуваються в Україні і світі. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2, а також через супутники AMOS-2,3. Мовлення каналу триває 24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор телеканалу – Єгор Бенкендорф.