112.ua

З цього року його виконавчим директором стала ведуча телеканалу "112 Україна" і володарка титулу "Miss Ukraine International 2016" Вікторія Кіосе.

Зі зміною керівника конкурсу кардинально помінявся і його формат. Вперше за всю історію конкурсу комітет "Міс Україна" вирішив провести фінал у вигляді телевізійного проекту, а не в звичному всім форматі концертного шоу. "Така різка зміна формату - це можливість експериментувати, застосовувати нові технології, спецефекти, робити шоу об'ємніше і яскравіше, – аргументує своє рішення Вікторія Кіосе. -  Ми не підлаштовуємося під локацію, захотіли відійти від консервативних заходів і отримати якісний продукт."

jetsetter

Дійсно, проведення фіналу конкурсу і в цьому році помітно відрізнялося від усіх попередніх, адже сам конкурс був переведений на більш високий рівень, який не передбачає жодної деталі "мас-маркету". Тільки найяскравіші зірки українського шоу-бізнесу, серед гостей тільки найуспішніші люди країни, вхід – строго по VIP-запрошеннями - все це про фінал "Міс Україна-2018" під керівництвом телеведучої "112 Україна" Вікторії Кіосе. За час роботи на каналі, дівчина зарекомендувала себе як абсолютний перфекціоніст, тому не було сумнівів, що погодившись керувати таким масштабним проектом – вона проведе його так само бездоганно, як і кожен свій ранковий ефір на "112 Україна".

"Я хочу зізнатися в коханні величезній команді професіоналів, які допомогли організувати грандіозне шоу "Міс Україна" у новому форматі. Спецефекти, 360 градусів, графіка - все це дозволило глядачам в залі і дозволить тим, хто буде спостерігати по телевізору, відчути себе всередині постановок. Я люблю експериментувати, відкривати щось нове, дивувати і прогресувати. Останні місяці спала по кілька годин, тепер розумію, що не дарма - результат, дійсно порадував. Дуже важливо віддаватися тому, що ти робиш", - каже телеведуча "112 Україна" Вікторія Кіосе.

112.ua

Присутніх у залі не залишила байдужими промова Вікторії перед церемонією передачі корони.  "Я довго думала над тим, що сказати перед оголошенням переможниці і прийшла до висновку - буду говорити так, як відчуваю, без підготовки. Я навчилася цьому на улюбленому "112 Україна", де кожен ефір - це маленьке життя і до того, що зворушує у певний момент, неможливо підготуватися".

Команда "112 Україна" вітає свою колегу і обличчя телеканалу Вікторію Кіосе з успішним дебютом, бажає реалізації всього задуманого і разом з багатотисячною глядацькою аудиторією чекає наступних ефірів програми "112 хвилин" з улюбленою телеведучою.