Телемарафон у День незалежності 112.ua

У День незалежності глядачі телеканалу "112 Україна" отримають унікальну можливість побачити всі святкові заходи з самого центру столиці. Більше того - з майбутнього офісу голови держави, який заявив про зміну формату святкування.

"112 Україна" вирішив з'ясувати: а що потрібно зробити, аби змінити не тільки формат святкування, але і формат країни?

"Що б я зробив у першу чергу, якщо б я був президентом?" – саме це питання ми будемо ставити кожному гостю студії в ході марафону", - інтригують ведучі.

У рамках марафону політики, діячі культури та інші видатні особистості розкажуть про те, як наша країна змінювалася з моменту здобуття незалежності і що в ній потрібно змінити найближчим часом.

Крім виїзної студії, будуть працювати всі корпункти мовника в Україні та світі, а також буде інтерактивний зв'язок із глядачами. 

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення у листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2 і на супутниках AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер - Артем Марчевський. Генеральний директор Єгор Бенкендорф.