112.ua

Ведучими нового проекту стануть Ганна Степанець та Володимир Полуєв.

Ток-шоу "Пульс. Головне політичне ток-шоу країни" буде виходити в ефірі "112 Україна" щовівторка. Прем'єра проекту відбудеться 28 серпня о 19.30.

Як повідомив Генеральний продюсер телеканалу "112 Україна" Артем Марчевський, це буде класичне соціально-політичне ток-шоу, однак, з максимально допрацьованим форматом, де велика роль приділена роботі з аудиторією та зворотному зв'язку з нею.

"Таким чином, ми хочемо повернути інтерес глядачів до предметної політичної дискусії, створити якісно новий майданчик для обміну думками політиків, об'єднати гострі дискусії в соціальних мережах і в "телевізорі", - підкреслив Генеральний продюсер телеканалу "112 Україна" Артем Марчевський.

Важливу роль у програмі відіграватиме аудиторія. У залі за дискусією політиків стежитимуть 112 глядачів, які зможуть оперативно перевіряти правдивість їхніх слів.

"Формат ток-шоу "Пульс" надає можливість глядачам не тільки дивитися виступи політиків, а й швидко оцінити правдивість їхніх слів. Для цього разом з аудиторією під час програми в режимі реального часу буде працювати спеціальна редакція, завдання якої - перевіряти фактаж, озвучений нашими гостями, на предмет правдивості і точності інформації, передавати ці дані ведучим, а вони зможуть задати відповідні питання спікеру. Таким чином, глядачі зможуть оцінити, бреше політик чи ні. Буде дуже активне спілкування з аудиторією як в залі, так і поза студією", - повідомив Артем Марчевський.

Невід'ємним атрибутом програми "Пульс. Головне політичне ток-шоу країни" буде проведення телемостів не тільки з різними регіонами України, а й за її межами в перспективі.

Запланована тривалість програми становитиме 180 хвилин в режимі прямого ефіру. Для виробництва проекту буде задіяно найбільшу студію з нині використовуваних для ток-шоу, встановлено декорації площею понад 900 квадратних метрів, аналогів яким ще не було на українському телебаченні.

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який веде мовлення 18,5 годин на добу в прямому ефірі і використовує передові технології, щоб першим надавати глядачеві об'єктивну інформацію про важливі і цікаві події, що відбуваються в Україні і у світі.

Канал доступний в пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2, а також через супутники AMOS-2,3. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний директор телеканалу - Єгор Бенкендорф. Генеральний продюсер - Артем Марчевський.

Сайт каналу www.112.ua