112.ua

Всі співробітники телеканалу чекали цієї церемонії цілий рік, точно так, як вся Україна п'ять років тому чекала запуску головного інформаційного мовника "112 Україна".

112.ua

Кожен з працівників телеканалу отримав VIP-запрошення на червону доріжку, де їх чекали келихи шампанського та фонтани з бельгійського шоколаду та багато приємних сюрпризів й нагород.

112.ua

112.ua

112.ua

112.ua

Святкування п'ятиріччя каналу серед колег отримало статус головного корпоративу країни, ведучим якого став всесвітньо відомий Тімур Мірошніченко.

112.ua

112.ua

112.ua

112.ua

112.ua

112.ua

112.ua

Привітати телеканал з днем народження також завітали й зірки української естради, серед яких співачка Яна Соломко та гурт "ПараНормальних".

112.ua

112.ua

Також компанія DCH Infrastructure & Real Estate в особі керівника PR відділу Ірини Цициліної виступила партнером заходу та надала цінні подарунки кращим співробітникам телеканалу, які перемогли в номінації.

112.ua

"П'ять років лідерства і довіри від глядачів! П'ять років роботи мега-професіональної команди, частиною якої мені пощастило стати. Кожного дня ми якісно виконуємо свою роботу, щоб наші глядачі були по-максимуму проінформовані. Це підтверджують високі рейтинги та кількість глядачів, які нас дивляться. Кожною хвилиною ефіру ми доводимо свою першість. Співробітники "112 Україна" це не просто команда професіоналів, це ціла сім'я, яка віддається своїй справі повністю", - відзначив у своїй промові генеральний продюсер Артем Марчевський під час церемонії нагородження.  

Телеканал "112 Україна" – інформаційно-аналітичний телеканал, який мовить 18,5 годин на добу в прямому ефірі і використовує передові технології, щоб першим надавати глядачеві об'єктивну інформацію про важливі та цікаві події в Україні та світі. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2, а також через супутники AMOS-2,3. Мовлення каналу триває  24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор телеканалу – Єгор Бенкендорф.