112.ua

Ми вважаємо це тиском на роботу журналістів. 

Ми заявляємо про спробу застосування адміністративного ресурсу з боку представників коаліції. 

Ми закликаємо політиків зупинитися і не втручатися в роботу незалежних ЗМІ.

Ми вимагаємо від "Народного фронту" та його лідера не використовувати телеканал "112 Україна" для власного піару.

Ми заявляємо, що всі спроби обмежити свободу слова буде відповідно оцінено належними юристами, а Європейський парламент отримає черговий доказ того, як в Україні намагаються знищити найбільший і найпопулярніший інформаційний телеканал – "112 Україна".

"Ситуація, коли партія, яка за соціологічними опитуваннями, має фактично нульовий рейтинг, вимагає закриття популярного телеканалу, який дивляться мільйони глядачів, викликає виключно сум і неприємні асоціації. Якби кожний фігурант журналістських розслідувань таким чином реагував на факти, висловлені журналістами, то в Україні давно би не залишилося незалежних ЗМІ. Слова Максима Бурбака – це чергова провокаційна заява, зроблена для власного піару. Закликати до закриття телеканалу через правдиві розслідування журналістів – це так само абсурдно як, наприклад, закликати до закриття партії "Народний фронт", хоча більшість виборців і вважають, що її лідери не виконують своїх передвиборчих обіцянок", – заявив генеральний продюсер телеканалу "112 Україна" Артем Марчевський.

Телеканал "112 Україна" – інформаційно-аналітичний телеканал, здійснює мовлення з листопада 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2 і через супутник AMOS-3. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор телеканалу – Єгор Бенкендорф.