"112 Україна" 112.ua

Всеукраїнський галузево-аналітичний центр вніс телеканал "112 Україна" до реєстру "Надійних та інвестиційно привабливих підприємств". Такий висновок було зроблено, базуючись на аналізі 1432 компаній України з рівнозначним видом діяльності.

У зв’язку з тим, що мовник продемонстрував високі результати і позитивну динаміку, Асоціація економічного співробітництва та розвитку підприємництва рекомендувала його до участі в номінації "Компанія року.2019".

Ця відзнака підтверджує, що підприємство є надійним партнером, престижним роботодавцем, пропонує якісні послуги, а також є перспективним для співробітництва та інвестування.

"Номінація "Компанія року" проводиться щорічно з метою визначення і відзнаки надійних та пріоритетних підприємств України, сприяння популяризації їх послуг на національному та міжнародному ринку, розвитку престижності підприємств країни. При передачі права використання торгової марки "Компанія року" та Національного сертифікату кожна організація проходить фінансово-економічний, юридичний та інформаційно-репутаційний аналіз", - відзначають організатори премії.

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення у листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, на супутники AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор – Єгор Бенкендорф.