112.ua

За цей час телеканал здобув титул головного інформаційного мовника України, адже наші журналісти завжди в епіцентрі подій.

Вся команда "112 Україна" була головним очевидцем трагічних сторінок новітньої історії України: Революції гідності, окупації Криму та війни на Донбасі.

28 листопада 2013 року - перший ефір!

Коли до запуску в ефір "112 Україна" у 2013 році залишався ще тиждень, ми не дочекались запланованої дати, а одними з перших вирушили висвітлювати події на Майдані. В той час, як інші інформаційні телеканали працювали у середмісті столиці і лише згодом показували, що там відбувалось, журналісти "112 Україна" першими вели пряму трансляцію наживо. Коли після побиття учасників Євромайдану в ніч проти першого грудня невеликі акції перетворились у масовий всеукраїнський протест - журналісти "112 Україна" перебували в епіцентрі подій і працювали цілодобово.

Кореспонденти  каналу показали глядачам початок "Ленінопаду" в Україні, сутички під Адміністрацією Президента, понад місяць акцій на Майдані й ухвалення так званих "диктаторських законів" депутатами Верховної Ради.

Журналісти "112 Україна" в касках та протигазах залишались у небезпечних місцях, щоб показати глядачам всієї країни, як силовики цілили в євромайданівців, як гинули протестувальники на Грушевського, як розстрілювали на Інститутській - і все це у прямому ефірі.

Після закінчення Революції гідності в Криму з'явились "зелені чоловічки". І тоді, попри небезпеку, журналісти "112 Україна" поїхали на півострів і відстежували анексію Криму та незаконний референдум. Коли ці ж "зелені чоловічки" незаконно окупували територію на Сході України, журналісти "112 Україна" з місця події показували бої за Слов'янськ, втечу бойовиків та звільнення міста. Наші кореспонденти піч-о-пліч з військовими на всіх фронтах: Іловайський котел, оборона за Донецький аеропорт, перемови Нормандської четвірки в Мінську  - все це висвітлював "112 Україна".

Ми були єдиним українським телеканалом, який в Анкарі зустрів полонених Ахтема Чийгоза та Ільмі Умерова.

Журналісти працювали відважно та оперативно, попри поранення знімальної групи на передовій, і одні з перших ночували в окопах. Щоб показати найбільший обмін заручників, кореспонденти "112 Україна" приїхали на окуповану територію Горлівки, та одного разу зйомка завершилась для команди двотижневим ув'язненням.

На п'ятому році війни журналісти "112 Україна" досі ризикують на лінії вогню, щоб глядачі ризикнули знати більше!

"Сьогодні особливий день - День народження головного інформаційного телеканалу країни. Ми головні й перші. Вся наша команда "112 Україна" щодня доносить до мільйонів глядачів необхідну інформацію. Всі ці п'ять років ми першими висвітлювали доленосні події України. Ми першими інформували всю Україну про три місяці боротьби, про 94 дні кривавих розгонів та судових заборон на проведення акцій, про сотні травмованих та загиблих, про розстріл Небесної сотні та інші злочини. Ці події залишилось у пам'яті журналістів та українців, які брали в них участь і спостерігали за усім в ефірі "112 Україна". Кожною хвилиною ефіру ми доводимо свою першість.  Рейтинги і кількість глядачів, які дивляться нас на всіх наших ресурсах, підтверджують це. Адже "112 Україна" - не тільки лідер інформаційного мовлення, а й найкраща команда професіоналів", - зазначив генеральний продюсер телеканалу Артем Марчевський.

"П'ять років тому поява нашого телеканалу стала справжньою телевізійною революцією! Революцією, до звершення якої були причетні найкращі українські журналісти, ведучі, оператори, продюсери, режисери, інженери й менеджери. Завдяки унікальному колективу "112 Україна" протягом п'яти років залишається безумовним лідером інформаційного мовлення. Жодна з масштабних подій у сучасній історії України не відбувалася без участі наших журналістів. Я впевнений, що для більшості з нас телеканал став другою домівкою, а колеги по цеху - другою сім'єю. І сьогодні я впевнено можу заявити - незалежно від політичної кон'юнктури і конкуренції на ринку, телеканал "112 Україна", безперечно, залишиться флагманом українського телебачення. Дозвольте побажати нам усім високих рейтингів, повної реалізації творчих ідей і щоденної журналістської удачі", - сказав генеральний директор телеканалу Єгор Бенкендорф.

Телеканал "112 Україна" – інформаційно-аналітичний телеканал, який мовить 18,5 годин на добу в прямому ефірі і використовує передові технології, щоб першим надавати глядачеві об'єктивну інформацію про важливі та цікаві події, в Україні та світі. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2, а також через супутники AMOS-2,3. Мовлення каналу триває  24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор телеканалу – Єгор Бенкендорф.