112.ua

Відомо, що європейська спільнота активно підтримує телеканал "112 Україна" в боротьбі за право говорити та сприяє отриманню ексклюзивної інформації з першоджерел Європи.

Тому, для оперативної комунікації з європейськими депутатами й висвітлення найсвіжіших новин на міжнародну тематику керівництво телеканалу прийняло рішення відкрити корпункт телеканалу у Брюсселі.

"Досвідчена команда професіоналів "112 Україна" першими інформуватиме українську спільноту найгарячішими та ексклюзивними новинами з-за кордону. Журналісти "112 Україна" першими максимально оперативно розповідатимуть про всі події у Європейському парламенті, які потім стануть джерелом інформації для всіх українських ЗМІ. Відкриття корпункту в Брюсселі – ще один крок до максимального охоплення країни своєчасними та найсвіжішими новинами. Також ми плануємо відкрити такі ж корпункти в інших країнах світу. Адже українська спільнота має знати правду про все, що насправді відбувається у Європі та світі", - коментує генеральний продюсер "112 Україна" Артем Марчевський.

Нагадаємо, що віце-президент Європарламенту Гейді Гаула пообіцяла особисто стежити за усіма судовими процесами та подіями навколо телеканалів "112 Україна" та NewsOne.

Телеканал "112 Україна" – інформаційно-аналітичний телеканал, який мовить 18,5 годин на добу у прямому ефірі і використовує передові технології, аби першим надавати глядачеві об'єктивну інформацію про важливі та цікаві події, що відбуваються в Україні і світі. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2, а також через супутники AMOS-2,3. Мовлення каналу триває  24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор телеканалу – Єгор Бенкендорф.