Street Football Challenge Kyiv Street Football Challenge Kyiv

13 квітня в Києві стартує турнір Street Football Challenge. Його інформаційним партнером виступить телеканал "112 Україна". В рамках чемпіонату заявлено кілька десятків команд із різних сфер діяльності.

Участь у турнірі вирішила взяти і збірна з футболу "112 Україна" в оновленому складі. В команду увійшли співробітники різних відділів мовника: ведучі, оператори, інженери, редактори і журналісти. Напередодні чемпіонату футболісти кілька місяців завзято тренувалися, тож тепер вони налаштовані на найвищий результат. Нагадаємо, в попередні роки футболісти телеканалу регулярно брали участь у цьому турнірі, а в одному з перших сезонів зайняли третє місце.

"В турнірі заявлені й інші медіа, ми хочемо, в тому числі, і в матчах з ними перевірити свої сили. Точніше – обіграти їх. Окрім того, ми вже тривалий час виношуємо ідею створення футбольної медіа-ліги під егідою "112", Спортивного комітету України та Асоціації футзалу України. Можливо, майбутній турнір стане своєрідною репетицією", - сказав старший редактор "112 Україна", футболіст Ярослав Шевченко.

Ігри Street Football Challenge будуть проходити на стадіоні "Олімп" (Кулібіна, 11).

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення у листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2 і на супутниках AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер - Артем Марчевський. Генеральний директор Єгор Бенкендорф.