Ulichnaya Eda 112.ua

Телеканал "112 Україна" виступить головним інформаційним партнером фестивалю "Обери по любові", який проходитиме в рамках проекту Ulichnaya Eda.

"112 Україна" вже другий рік поспіль відкриває сезон фестивалів разом із Ulichnaya Eda. У телеканала буде на фестивалі власна гримерка, в якій кожен бажаючий зможе стати зіркою планети "112 Україна" та отримати подарунок. Також можна буде зробити професійний знімок на пам'ять у спеціально облаштованій фотозоні телеканалу. Окрім того джингл телеканалу буде звучати на фестивальному радіо.

Гастрономічне свято "Обери по любові" відбудеться 30 і 31 березня. В його рамках буде облаштовано більше 60-ти точок фуд-корту. Організатори фестивалю представлять овочеві боули і бургери, равлики і буріто, гіроси та рибні стейки, мигдальні круасани і натуральні чаї. Окрім того, будуть обладнані бари з вином, сидром та коктейлями.

Разом із тим на фестивалі облаштують інтерактивні зони, на яких кожен бажаючий зможе проголосувати за улюбленого режисера, їжу, музику і цим вплинути на майбутні фестивалі.

Дегустацію делікатесів на форумі "Обери по любові" супроводжуватимуть виступи музикантів. Хедлайнером заходу стане Сергій Бабкін, який вийде на сцену 30 березня о 18:00.

В Арт-будинку організують дитячу зону, де можна залишити дитину під наглядом няньок. Для малечі підготували дитячий ярмарок, перегони справжніх динозаврів, турнір блейдеров, знайомство з роботом та ігри з конструктором. А поки діти розважаються, дорослі будуть оновлювати гардероб, дивитися фільми Уеса Андерсона, фотографуватися біля фотозон, розважатися в VR-зоні і пити віскі в барбершопі.

Місце проведення: київський Арт-завод "Платформа" (вулиця Біломорська, 1а).

Ulichnaya Eda 112.ua

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення у листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2 та через супутник AMOS-3. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер - Артем Марчевський. Генеральний директор Єгор Бенкендорф.