Ladies Run 112.ua

8 березня в Маріїнському парку Києва відбудеться забіг Ladies Run, який щорічно проводиться в честь Міжнародного жіночого дня. Телеканал "112 Україна" не тільки виступає інформаційним партнером заходу, а й разом з прекрасною половиною свого колективу приєднається до подолання дистанції.

Основний забіг Ladies Run складе 3,5 км. Окрім нього в рамках заходу буде проходити "Забіг маленьких принцес" для наймолодших любительок бігу. А чоловіки зможуть взяти участь в благодійному "Забігу заради жінок". Зібрані на ньому кошти будуть перераховані на благодійність.

Кожна учасниця Ladies Run отримає срібну прикрасу, а також зможе взяти участь у розіграші бігової сукні. Крім того найшвидші учасниці забігу отримають призи від організаторів. Приєднатися до забігу зможе кожен бажаючий.

Паралельно з забігом виступить військовий оркестр національного університету оборони України ім. Івана Черняховського під управлінням військового диригента майора Сергія Йосака.

Стартує забіг 8 березня в 10:30 біля пам'ятника Жабі в Маріїнському парку.

"112 Україна" вже кілька років активно підтримує спортивні заходи, як у Києві, так і в інших містах.

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення в листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2 та через супутник AMOS-3. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер - Артем Марчевський. Генеральний директор - Єгор Бенкендорф.