Ведучі телеканалу "112 Україна" 112.ua

15 квітня телеканал "112 Україна" зібрав дітей на благодійній акції "Великодній зайчик". В її рамках діти під керівництвом дорослих випікали та прикрашали випічку. Частину виготовленого печива діти забрали додому, а решту розповсюдили під час благодійної ярмарки. Отримані за печиво кошти будуть направлені на благодійність, а саме на підтримку самотніх людей літнього віку.

В акції взяли участь ведучі "112 Україна" Валерія Сергєєва та Юлія Боднар. Вони спілкувались з дітками про майбутню професію та маленькі добрі справи, які роблять наш світ кращим. 

"Великодній зайчик" 112.ua

Серед підростаючих пекарів, що долучилися до випікання печива, були діти з сімей демобілізованих воїнів АТО, діти внутрішньо переміщених осіб, а також діти з багатодітних сімей.

"Великодній зайчик" 112.ua

Організаторами "Великоднього зайчика" виступили товариство Червоного Хреста України і Державний професійно-технічний навчальний заклад "Київське вище професійне училище водного транспорту". Разом вони проводять такі акції вже третій рік поспіль.

"Великодній зайчик" 112.ua

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення в листопаді 2013 року. Канал доступний в пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2 і на супутниках AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер - Артем Марчевський. Генеральний директор - Єгор Бенкендорф.