Всеукраїнська школа онлайн 112.ua

6 квітня на "112 Україна" стартує проект "Всеукраїнська школа онлайн". У його межах з понеділка до п’ятниці о 10-й ранку в ефірі телеканалу виходитимуть освітні програми, в яких досвідчені вчителі проводитимуть уроки з предметів: українська мова, історія, англійська мова, математика.

До створення відеоуроків долучатимуться відомі вітчизняні ведучі, музиканти, актори та спортсмени. Вони відповідатимуть на запитання, розв’язуватимуть задачі та проводитимуть досліди разом з учителями.

Проведення таких освітніх програм "Всеукраїнська школа онлайн" є ініціативою Офісу президента України спільно з Міністерством освіти і науки, Комітетом Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій, а також громадською спілкою "Освіторія". Ці програми забезпечать учням на час карантину доступ до дистанційної освіти.

До ініціативи приєдналися близько 40 педагогів із Києва. Наразі тривають зйомки уроків за збалансованою шкільною програмою, яку розробив МОН спільно з учителями.

Стежте за розкладом уроків, заохочуйте дітей до перегляду та долучайтеся до пізнавального контенту всією родиною!

Залишаємось вдома! Вчимося вдома!

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення в листопаді 2013 року. Канал є доступним у пакетах найбільших кабельних операторів країни, на супутниках AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор – Єгор Бенкендорф.