Екзит-пол 112.ua

21 липня, в рамках телемарафону, присвяченого парламентським виборам в Україні, телеканал "112 Україна" оголосить результати екзит-полу, який на замовлення телеканалу буде проведений австрійським Інститутом соціальних досліджень і консалтингу SORA (Відень, Австрія) і його партнером в Україні – центром "Соціальний моніторинг".

Опитування охопить 25 тис. Чоловік на 500 виборчих дільницях (на 250 ділянках методом індивідуального інтерв'ю, на 250 дільницях методом таємного голосування). Стандартна похибка - 2,4%.

Це дасть змогу побачити результати не лише в загальнонаціональному, але й у регіональному розрізі за сімома вибраними макрорегіонами.

На половині дільниць опитування буде здійснене шляхом особистого інтерв'ю (face-to-face). На інших – шляхом анонімного заповнення бюлетенів, які після заповнення будуть потрапляти до запечатаних скриньок.

Результати екзит-полу можна буде побачити о 20:00 під час телемарафону "ХТО?".

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення в листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2 і на супутниках AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер - Артем Марчевський. Генеральний директор - Єгор Бенкендорф.