112.ua

В Адміністрації президента України до недавнього часу дійсно був кабінет члена Нацради з питань телебачення і радіомовлення Катерини Котенко. Про це в соціальній мережі Facebook написала юрист, екс-радник президента Марина Ставнійчук.

"Є кабінет. Може в зв'язку зі скандалом вигнали... І не тільки кабінет, а і приймальня, і кімната відпочинку. І номер біля кабінету та приймальні є: 229-230. А ось кімната відпочинку при них без номера. Всі, хто працював в АП останнім часом, про це знають. Для мене, наприклад, це було дуже дивно. А якщо серйозно, то такого неподобства і нахабства в АП не було ніколи", - написала вона на сторінці журналіста Наталії Влащенко.

У коментарі "112 Україна" Ставнійчук заявила, що після призначення Котенко до складу Нацради з ТБ, її часто бачили в Адміністрації президента і що раніше, до призначення у Нацраду - у неї був в АП свій кабінет.

"Після призначення у липні Катерини Котенко до складу Нацради з питань телебачення і радіомовлення, її щодня можна було зустріти в АП . Принаймні до жовтня, коли я звільнилася з АП, я можу говорити про те, що таке було... Можу говорити, що і до того моменту, коли вона була призначена, з червня у неї був свій кабінет, але значно менше за розміром, на другому поверсі АП. А після того, як вона була призначена, вона переїхала в інший - набагато кращий, з приймальнею і кімнатою відпочинку", - сказала Марина Ставнічук.

Нагадаємо, раніше власник каналу"112 Україна" Андрій Подщипков підтвердив, що кабінет в АП належить члену Нацради з ТБ Катерині Котенко. Як заявив Андрій Подщипков, саме Котенко відповідає у складі регулюючого органу за просування інтересів адміністрації глави держави.

Довідка

13 червня у програмі "Люди. Hard Talk. LIVE" ведуча Наталія Влащенко задала запитання міністру інформаційної політики Юрієві Стецю про те, чи є в Адміністрації президента кабінет Катерини Котенко, відповідального секретаря Нацради з ТБ. Міністр відповів, що не знає про існування такого кабінету.

Зазначимо, про наявність кабінету також повідомляли деякі джерела видання "Телекритика".

Видання "Дуся" направило запит до АП з питанням: чи є в будівлі Адміністрації президента кабінет Котенко.

Офіційна відповідь Адміністрації президента звучить так:

"На ваш запит від 15 червня відповідаємо: член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Катерина Котенко не має свого кабінету у будівлі Адміністрації президента України".

Від редакції

Нагадаємо, 27 травня власник телеканалу "112 Україна" Андрій Подщипков звернувся до світової спільноти з тим, що представники чинної влади вимагають від нього продаж телеканалу за заниженою ціною. Після відмови продати телеканал Андрій Подщипков вважає, що є реальні підстави очікувати відкриття кримінальних справ проти нього або примусу покинути країну.

Під час свого візиту в Страсбург власник телеканалу розповів депутатам Європарламенту і чиновникам Єврокомісії про дії Нацради з ТБ, про тиск на журналістів в Україні та ситуацію зі свободою слова.

Як повідомлялося, Нацрада з ТБ винесла телеканалу "112 Україна" ще 5 попереджень за порушення програмної концепції та формату. Це означає, що "112 Україна" винесли попередження за те, що він показує новини, а не розважальні програми, скажімо, мультфільми, як це передбачено чинною програмною концепцією, у зміну якої сама же Нацрада і відмовила.

Керівництво каналу вважає такі дії регулятора тиском на канал і буде їх оскаржуватити.

В юридичній службі телеканалу назвали ставлення Нацтелерадіо упередженим, а підстави, за якими каналу відмовляються переоформити ліцензію, надуманими.