112.ua

Найбільшою інтригою прем'єрного ефіру були імена тих політиків, які стануть першими учасниками цього проекту і в прямому ефірі зможуть переконати в правдивості своєї позиції не тільки опонентів у студії, але тисячі українців перед екранами телевізорів, які також зможуть взяти участь у програмі.

Так ось першими гостями головного політичного ток-шоу країни сьогодні стануть: народні депутати України Михайло Добкін, Борислав Розенблат, Сергій Тарута, Юрій Дерев'янко, український політик і бізнесмен Євген Червоненко,  український державний діяч, який тричі обіймав посаду генерального прокурора України, Святослав Піскун, український політичний і громадський діяч Інна Богословська, український політичний і громадський діяч, радник міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, голова Соціалістичної партії України Ілля Кива, український політичний і державний діяч, лідер партії "Сила і Честь" Ігор Смешко.

Ба більше! У дискусії візьмуть участь відомі журналісти і політичні експерти - Дмитро Гордон, Олеся Яхно, Вадим Карасьов. 

А у ведучих ток-шоу "Пульс" Володимира Полуєва і Ганни Степанець вже є чимало запитань цим гостям, які ще ніхто не ризикував ставити в прямому ефірі.

Так що не пропустіть грандіозну прем'єру телеканалу "112 Україна" вже сьогодні о 19:30.