112.ua

Упродовж дня телеканал "112 Україна" разом із експертами студії розглянуть зміни після підписання мирного договору та його результати.

Нагадаємо, що чотири роки тому знімальна група телеканалу "112 Україна" на чолі з спеціальним кореспондентом Тарасом Москалюком була присутня в момент підписання "Мінських угод". Глядачі телеканалу мали змогу стежити за процесом погодження тексту угоди всіма лідерами Нормандської четвірки та її підписання.

Чи здатні "Мінські угоди" принести мир в Україну та чи є альтернатива, спробуємо дізнатися вже завтра в ефірі телеканалу "112 Україна".

Телеканал "112 Україна" – інформаційно-аналітичний телеканал, який мовить 18,5 годин на добу в прямому ефірі і використовує передові технології, щоб першим надавати глядачеві об'єктивну інформацію про важливі та цікаві події в Україні й світі. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2, а також через супутники AMOS-2,3. Мовлення каналу триває 24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор телеканалу – Єгор Бенкендорф.