Ток-шоу "112 Україна" 112.ua

10 лютого на головному інформаційному телеканалі "112 Україна" стартував новий сезон, у межах якого щобудня о 19:20 виходитимуть ток-шоу.

Щотижневу лінійку ток-шоу відкриє передача "Урядовий квартал", яка виходитиме щопонеділка.

"Ключові рішення у нас ухвалюють в урядовому кварталі. На відстані короткої неспішної прогулянки розташовуються будівлі Кабміну, парламенту та Офісу президента. Про що думають їх мешканці, як ухвалюють рішення та оцінюють їхні наслідки – розбираємося в новому ток-шоу", - зазначив один із ведучих нового ток-шоу Володимир Полуєв.

У ток-шоу "Урядовий квартал" розкажуть про те, чого глядачі не почують в ефірах інших передач.

"Як ухвалюють рішення, від яких залежать наші життя? Які фігури вступають у гру за проведення тих чи інших законів? Заяви офіційних осіб – лише верхівка айсберга, але тепер настав час зривати покрови", - заінтригувала ведуча Ганна Степанець.

У вівторок естафету щоденних ток-шоу підхопить улюблена багатьма передача "Пульс". У середу і четвер виходитимуть прем'єрні ток-шоу "Соло" і "Рибний день". А завершить п'ятиденку "Голос народу" - ще одна передача, яка вже встигла заявити про себе на всю країну.

"112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення в листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, на супутниках AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор – Єгор Бенкендорф.