112.ua

Гостями цього випуску "Пульсу" були генеральні продюсери "112 Україна" і NewsOne Артем Марчевський та Василь Голованов. Вони нещодавно повернулись із Сенату Франції, де разом із народними депутатами обговорювали проблему свободи слова в Україні. Також там керівники телеканалів зустрілися з головою Профспілки журналістів Франції і заручились його підтримкою у боротьбі українських телеканалів за право говорити правду.

"Це вже не перша наша поїздка в Європу з метою відстояти свободу слова в Україні. Для нас це величезний резонанс, євродепутати підтримують телеканали і готові заступатись за наше право говорити. Нещодавно британські депутати особисто приїжджали в Україну, щоб детально розібратись із даною ситуацією. У Сенаті Франції ми з моїм колегою зустрілись з французьким сенатором, яка пообіцяла приїхати до Києва і особисто розібратись у проблемі. Крім того, вона запевнила, що в разі продовження загрози роботі журналістів телеканалів, будуть запроваджені персональні санкції стосовно чинної влади та відповідальних за перепони у роботі мас-медіа", - розповів генеральний продюсер телеканалу "112 Україна" Артем Марчевський.

До речі, саме цей випуск програми "Пульс" за показниками основного слоту посів лідерські позиції серед трансляції інформаційних телеканалів.

112.ua

Завдяки цьому телеканал "112 Україна" став №1 серед інформаційних каналів за 6 листопада.

112.ua

Дослідження телевізійної аудиторії ІТК; проведення дослідження –Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом "112 Україна".

Телеканал "112 Україна"– інформаційно-аналітичний телеканал, який мовить 18,5 годин на добу у прямому ефірі і використовує передові технології, аби першим надавати глядачеві об'єктивну інформацію про важливі та цікаві події, що відбуваються в Україні і світі. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2, а також через супутники AMOS-2,3. Мовлення каналу триває 24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор телеканалу – Єгор Бенкендорф.