Розмови за життя з Рабиновичем 112.ua

Лідер інформаційного мовлення країни телеканал "112 Україна" запускає новий сезон "Розмови за життя з Рабіновичем". Програма виходитиме в ефір щонеділі о 20:00.

Для більшої залученості до обговорення головних подій глядацька аудиторія зможе ставити свої питання особисто ведучому програми.

У рамках "Розмови за життя з Рабіновичем" будуть обговорюватися важливі соціально-економічні питання, останні події в політиці, а також інші резонансні події в житті України.

Ведучим проекту виступить народний депутат України, співголова партії "Опозиційна платформа - За життя" Вадим Рабінович. Гостями його студії стануть експерти, політики, лідери думок, а також відомі українці.

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення у листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2 і на супутниках AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер - Артем Марчевський. Генеральний директор Єгор Бенкендорф.