112.ua

Чистий четвер у ведучих Катерини Жукової та Еліни Бекетової розпочався з кулінарного майстер-класу із випікання пасок. Свою випічку вони передали вихованцям київського дитячого будинку "Малятко". Еліна і Катерина зазначили, що пекти паски для дітей-сиріт було дуже відповідально і приємно тому, що хотілося порадувати дітей, які позбавлені батьківської турботи і потребують додаткової уваги та підтримки.

"Випікання пасок сьогодні було для мене особливим процесом. Я вдруге в житті готувала паски і вперше для вихованців дитячого будинку. Коли чітко розумієш, для кого стараєшся і робиш це з любов'ю, то, мені здається, що і паски виходять кращі ", — каже Катерина Жукова.

Команду телеканалу діти зустріли концертом і танцями, після якого директор дитячого будинку "Малятко" провела для гостей невелику ознайомлювальну екскурсію в стінах закладу.

"Тут живуть різні діти деякі з затримкою в розвитку розмовної мови, діти-аутисти. Але всі вони дуже талановиті, і в кожному криється свій потенціал. А багато дітей вже знають, що хочуть пов'язати своє життя з творчими професіями", — розповіла директор Лідія Литвиненко.

Зустріч ведучих "112 Україна" з дітьми пройшла душевно. Вихованці дитячого будинку поспілкувалися з ведучими — розповіли про свої хобі, захоплення, мрії, а також подарували їм писанки, які зробили власноруч.