Рік в турборежимі 112.ua

Сесія Верховної Ради добігла кінця, тож саме час підбити підсумки: що зробив український парламент дев'ятого скликання за рік? Головне в роботі народних депутатів за цей період експерти обговорять у спецпроекті "Рік в турборежимі", який вийде в ефір "112 Україна" у вівторок, 21 липня.

В рамках проекту протягом усього дня на "112 Україна" політики і експерти з різних сфер дадуть оцінку головним законам, прийнятим за останній рік, і найбільш гучним скандалам народних депутатів.

"Рік тому країна опинилася перед вибором: кого обрати до Верховної Ради? І вона його зробила. А далі була монобільшість і опозиція, поліграф і зелений принтер, низка скандалів і суперечливих рішень. Що ми маємо сьогодні – через рік після виборів? І чого чекати від нашого парламенту завтра?" – інтригують автори спецпроекту "Рік в турборежимі".

Нагадаємо, в ході останньої на сьогодні сесії через Верховну Раду пройшло чимало резонансних законопроектів, які ознаменували легалізацію грального бізнесу, відкриття ринку землі, зміни в регламенті, а також банківській сфері та Виборчому кодексі. Крім того, народні депутати відправили у відставку уряд Олексія Гончарука і проголосували за Кабмін Дениса Шмигаля, змінили голову НБУ, Генпрокуратури та АМКУ.

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення у листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, на супутниках AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор – Єгор Бенкендорф.